Dominik kalandjai I. - Óvodai, iskolai előkészítő

Dominik kalandjai  I. - Óvodai, iskolai előkészítő Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: BF-001
Leírás

Dominik kalandjai 1. (magyar nyelv 1.)
A Dominik kalandjai 1. interaktív tananyag játékosan vezeti be a gyerekeket a magyar nyelv világába, szilárd alapot biztosítva ezzel az iskolába lépéshez szükséges képességek maximális elsajátításához. A szoftver segítségével az alapvető anyanyelvi készségek könnyen elsajátíthatók, így elkerülhetők az esetleges kezdeti iskolai kudarcok. A program témakörei egymáshoz kapcsolódnak, a tananyagcsalád további részeivel pedig folytonosságot alkotnak, így biztosítva a kiegyensúlyozott, fokozatos fejlesztést. A gyakorlatokhoz ellenőrzési lehetőség is társul, így a közvetlen visszacsatolás is adott. A játékos és szórakoztató feladatok hozzájárulnak a gyerekek motivációjának serkentéséhez, fenntartásához, így a fejlesztés igazán érdekessé válik. A szoftver egyéni és csoportmunkára egyaránt alkalmas.

Témakörök:

• Az osztályban
  • Iskolatáska
  • Mit csinálsz?
  • Háziállatok
  • Zöldségek és gyümölcsök
  • A test
  • Ruhák
  • Az én családom
  • Az én szobám
  • Foglalkozások
  • Közlekedési eszközök
  • Írás

A tananyag képi világa megfelel a gyermekek életkori sajátosságainak, az ábrák esztétikus, színes kidolgozása a vizuális képességeket is fejleszti.

Minimális rendszerkövetelmények:

• 1 Ghz processzor
  • 512 MB RAM
  • 128 MB-os videókártya
  • hangkártya
  • 32x CD-olvasó
  • Windows XP (ME/ 2000/ XP/ Vista/ Windows 7)

Házhozszállítás 1 hét

Alkalmas a beszédkészség, figyelem és koncentráló képesség fejlesztésére, társas kapcsolatok erősítésére

Kosár
0 árucikk