Dominik kalandjai II. - Óvodai, iskolai előkészítő

Dominik kalandjai II. - Óvodai, iskolai előkészítő Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: BF-002

Dominik kalandjai 2. (magyar nyelv 2.)
A gyerekek alapvető kreatív tevékenysége a játék, ezért a Dominik tananyagcsalád második része is a játszva tanulás alapjaira épül. A Dominik kalandjai 2. tananyag az anyanyelvi kompetencia fejlesztésének eszköze: a szövegértés és szövegalkotás alapjait sajátíthatják el, gyakorolhatják segítségével a gyerekek. A tananyag önmagában is rendkívül hatékonyan használható, ám a Dominik kalandjai 1. szoftver folytatásaként használva egy olyan biztos, de mindenféle kényszertől mentes, játékos és szórakoztató fejlesztési lehetőséget biztosíthatunk tanítványainknak, gyermekeinknek már a kezdetektől, mely a későbbi tanulmányokat is biztos alapokkal látja el.

Témakörök:

• Mondatalkotás
  • Szókészlet
  • Évszakok
  • Órarend
  • Időjárás
  • Ismétlés
  • Napirend
  • A házunk
  • Színek
  • Írás
  • Olvasás

Minden témakör érdekes - folyamatos figyelmet, összpontosítást igényelő - készségfejlesztő feladatokon keresztül fejleszti a gyerekek szókincsét, beszédértését, ezzel is segítve az iskolai teljesítményt.

A játékok ábrái ízlésesek, a kisgyermekek vizuális képességeit fejlesztik. A szoftver könnyen kezelhető, így önállóan is tudnak vele játszani, tanulni az óvodás és iskolás korú gyerekek.

Minimális rendszerkövetelmények:

• 1 Ghz processzor
  • 512 MB RAM
  • 128 MB-os videókártya
  • hangkártya
  • 32x CD-olvasó
  • Windows XP (ME/ 2000/ XP/ Vista/ Windows 7)

Házhozszállítás 1 hét

Alkalmas a beszédkészség, figyelem és koncentráló képesség fejlesztésére, társas kapcsolatok erősítésére