Logicoloredo

Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: FP-KAN-708
Gyártó: Nathan
Játékos módon ismerteti meg a gyermekeket a sorozatalkotással és mintakövetéssel.

Logikai feladatokat tartalmazó készlet, mely a játékos módon ismerteti meg a gyermekeket a sorozatalkotással és mintakövetéssel. Háromféle alakú, négyféle színű, nagyméretű (gombokat kell bepattintaniuk az átlátszó táblára a minták alapján. A feladatokat nehezíthetjük, mivel az egyes táblákat össze lehet kapcsolni, s ezzel hosszabb, bonyolultabb sorozatokat alkothatunk. A készlet tartalma: - 2 átlátszó, műanyag tábla (23x4 cm) - 36 műanyag gomb (4 színben és 3 formában, 3,3 cm) - 30 mintakártya - tanári útmutató.

Vagy olyan ügyes és bátor, hogy a kis sárkánylovaggal belevágj egy ilyen nagy küzdelembe?

28 üres dominó, és 56 színkorong