Ifjú felfedezők atlasza 2. (CD)

Ifjú felfedezők atlasza 2.  (CD) Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: ST-00100
Gyártó: Stiefel
30 gépre telepíthető

Ifjú felfedezők atlasza 2. - Tájékozódás

A második rész témája a tájékozódás. Kicsit mesél, kicsit szórakoztat. Közben sok fontos dologra megtanít, aminek hasznát vehetik az iskolai tanulásban is. Akik még csak ismerkednek a betűkkel, a rajzok és képek segítségével élhetik át Kukkancs és kiskutyája, Szippancs élményeit. A nagyobbakat a történet, a térképek és a magyarázat vezeti. Az olvasó a távoli ismeretlenben csöppen a két barát utazásába, majd körbejárja velük a Földet.

Ezt az egyszerűen kezelhető, különösebb számítástechnikai ismeretet nem igénylő CD-sorozatot azért fejlesztettük ki, hogy lehetővé tegyük minden pedagógus számára tantárgyának magas szintű és a korszerű technikai lehetőségeket kihasználó szemléltetését. Egyaránt használható interaktív táblával, projektorral vagy iskolai számítógépes hálózaton (segédprogrammal).