Kétoldalas művész állvány

Kétoldalas művész állvány Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: HX-019
Fém vázas, 2 oldalas kreatív tábla.

Fém vázas, 2 oldalas kreatív tábla. Az egyik oldal (fekete) krétával rajzolható, enyhén nedves szivaccsal törölhető. A színes krétáknak a tábla jobb felső oldalán kialakított krétatartó nyújt esztétikus és megfelelő elhelyezési lehetőséget. Az induló színes kréta készlet a szettnek tartozéka. A tábla másik oldala (fehér) vízbázisú filccel használható, letörlése enyhén nedves rongy segítségével lehetséges. A színes filceknek a tábla jobb oldalán, középtájon kialakított filctartó nyújt esztétikus és megfelelő elhelyezési lehetőséget. Az induló színes filctoll készlet a szettnek tartozéka. A tábla különlegességes, hogy ecsettel és vízfestékkel is lehet rajta dolgozni. A vízfestéket nedves szivaccsal lehet a tábláról eltávolítani. A vízfestékeknek és az ecsetnek kialakított hely van a táblán. Az induló vízfesték készletet a szett tartalmazza. A tábla fehér oldala magnetizált, így tetszőleges szavak helyezhetők el rajta a szettben található mágnesek segítségével. Nagyszerű, órákig tartó szórakozást és remek tanulási lehetőséget biztosít ez a tábla az ovis és kisiskolás gyermekeknek. Erős, robosztus szerkezete miatt intézményi használatra is bátran ajánljuk.

62 építőelem: 20 háromszög, 22 négyzet, 14 egyenlő szárú háromszög, 4 rombusz, 2 egyenlő szárú trapéz

A finommozgás fejlesztését szolgálja a sokféle faelemből álló kis farm