Micimackó csomag (2 DVD)

Boldog új mackó évet!
Tavaszolás Zsebibabával

Boldog új mackóévet!
Mindenki kedvenc Mackója felnőttek és gyerekek örömére egyaránt új történettel lepi meg rajongóit az ünnepekre! Ezzel a filmmel hamar belefeledkezhetünk az ünnepi hangulatba! Ez az év végi ünnepi szezon is jól kezdődik: Micimackóval és barátaival, a Százholdas pagony vidám és kedves lakóival, akik együtt töltik az ünnepeket! Micimackó, Malacka, Nyuszi, Kanga, Zsebibaba, Bagoly és Tigris nosztalgiázva gondolnak az előző napokra, amikor együtt ülték körbe a karácsonyfát és együtt örültek a kapott és adott ajándékoknak. De a Karácsony elmúlt és megkezdődött a visszaszámlálás: pillanatokon belül beköszönt a Szilveszter és az Újév az erdőbe és megkezdődnek a bajok! Nyuszi bulit szervez, de Micimackó és barátai folyton megzavarják az előkészületeket. Nem csoda, hogy Nyuszi durcás lesz, és azzal fenyegetőzik, hogy elköltözik a Pagonyból. Természetesen ennek egyetlen erdőlakó sem örül. Tanakodnak, hogy vajon mivel bírhatnák maradásra Nyuszit, és nagyszerű ötlet pattan ki a fejükből. Mindenki tesz egy újévi fogadalmat, mindenki megpróbál az Új Esztendőben megszabadulni egy-egy rossz tulajdonságától, hogy Nyuszi kedvében járjon. De milyen lesz az a Százholdas Pagony, ahol Malacka hetvenkedni kezd, hogy leplezze bátortalanságát, ahol Micimackó fogyókúrázik és rá sem néz többé a mézre, és ahol Tigris többé nem ugrál és bugrál?!

Tavaszolás Zsebibabával
A Százholdas Pagony kanyargós ösvényei egy új, egész estés film felé vezetnek, amely ismét csupa kaland és nevetés. Ennél tavaszabb már nem is lehetne a tavasz! A méhek zümmögnek a patakok locsognak, a pillangók röpdösnek és dalolnak, Zsebibaba, Micimackó és Tigris pedig alig várják, hogy belevessék magukat a játékba. De Nyuszi másképp látja a helyzetet: szerinte mindenkinek a szobában kell maradnia, míg véget nem ér a tavaszi nagytakarítás. Ki fékezhet meg egy fékeveszett nyulat? Zsebibaba szerencsére megtalálja a módját, hogy megmutassa a buzgó buckalakónak: a csodás napokat illő módon kell megcsodálni! Újra együtt Micimackó összes kedves, jól ismert szereplője, hogy daloljon, játsszon és mulasson. A Tavaszolás Zsebibabával az egész család új kedvence lesz!