Nova fektető - zöld

Nova fektető - zöld Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: FPB-221

Az óvodai fektető kifejlesztése során nagy hangsúlyt fektettek a biztonságra és a higiéniára, mely egyre több szülőt és nevelõt tölt el elégedettséggel. A tökéletes stabilitást 4 erős műanyag láb, a tökéletes ellenállást pedig 4 fém merevítő rúd biztosítják. A szellős, mosható, hőforrasztással készült különösen ellenálló szövet a gyerekek kényelmét garantálja. A szövet a csövek állandó rögzítéséből adódóan mindig ki van feszítve, feszességét nem veszíti el!