Szabály- és társasjátékok

Rendezés:

A gyermekek megtanulhatják a víz-, energia-, hulladékgazdálkodás részleteit

Gyártó: Top Class

Fejlesztőeszköz, ez a játék játékosan segíti környezetünk védelmének tanulását

Gyártó: Top Class
Gyártó: Gigamic
A klasszikus stratégia és intelligencia játék, a 4 az 1-ben vagy közismertebb nevén az AMŐBA játék óriási, 3 dimenziós változata.
Az ideális családi verseny játék, egyszerre 2 játékosnak vagy 2 csapatnak.
Nagyszerű készségfejlesztő játék, fejleszti a koordinációt, motoros készségeket.
Élénk színei lehetővé teszik az egész játék terep, valamint a karikák átláthatóságát.
Amikor nem játszol vele, a karikák a keret mellett biztonságosan tárolhatók.
Akár teraszon vagy kertben is remek játék lehet, ugyanis a többi FEBER kültéri játékkal megegyezõ anyagból készült, így az idõjárás viszontagságainak is remekül ellenáll.
Színét a nap nem fakítja, a hidegebb hõmérsékletet is nagyon jól tûri.
Ideális lehet szállodák, panziók, gyermekbarát vendéglátó helyeken is, a gyerekek figyelmének lekötésének remek, intelligens módszere.
3 társasjáték
8 társasjáték
A játékban valamely tulajdonság alapján (szín, szám vagy kategória) kell a párokat megtalálni.
Gyártó: ThinkFun