S'Match

Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: GK-0333
Gyártó: ThinkFun

A játékban valamely tulajdonság alapján (szín, szám vagy kategória) kell a párokat megtalálni. A játékosoknak meg kell forgatniuk a pörgettyűt, és amelyik tulajdonság-kategóriánál a nyíl megáll, az alapján kell a párokat megkeresniük. A képek mellett szövegek is segítik a keresést és a tanulást, így a család minden tagja együtt szórakozhat.

A HyperSwipe egy gyorsasági, megfigyelős társasjáték, melyben a cél a legtöbb egyező kép megtalálása.
A színes képek párosítása mellett a gyermekek olvasni tanulását is segíti a játék.