Tapintási érzékelést fejlesztő csomag IV.

Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: FP-0010
3 készlet

1. Nagy talpérzékelő korongkészlet - 20 db-os

A gyermekek kézzel-lábbal fedezhetik fel a különböző felületű és színű anyagokat. Remek alkalom, hogy megtanulják a különbséget a puha, kemény, érdes, simogató felületek között. A két alap talpérzékelő készlet 5-5 darab 27 és 11 cm átmérőjű korongot, míg a nagy talpérzékelő készlet 10-10 darab 27 és 11 cm átmérőjű korongot tartalmaz.

2. Hullámos ösvény - kék

3. Hullámos ösvény - zöld

A két 8 darabos készlet elemeinek kényelmes kialakítású felülete és szélessége ideális a tapintási érzékelés fejlesztésére. Az elemeket ívesen vagy egyenesen is összeilleszthetjük, így számos pályavariációt alakíthatunk ki. Az elemek ívelt szélei segítségével mind az oldalirányú, mind az előre-hátra irányú egyensúlyérzék fejleszthető. A játék elősegíti az izmok fejlődését, fejleszti a tapintási érzékelést, az egyensúlyérzéket és a mozgáskoordinációt.

Nagy talpérzékelő korongkészlet
Hullámos ösvény kék