The adventures of Dominik 1. - angol nyelv - iskolai előkészítő

The adventures of Dominik 1. - angol nyelv - iskolai előkészítő Katt rá a felnagyításhoz
Cikkszám: BF-004

The adventures of Dominik 1. egy különleges angol nyelvoktató tananyag, mely játékosan, a gyerekek mindennapi életében fellelhető tárgyak és témák segítségével vezeti be a diákokat az angol nyelv világába. Az alapvető nyelvi készségek, az alapszókincs és a helyes kiejtés, színes ábrák és a hozzájuk kapcsolódó hangzó szöveg segítségével sajátíthatók el, a vidám feladatok pedig játékossá varázsolják a tanulást, motiválják a gyerekeket.

A szoftverben található feladatokhoz ellenőrzési lehetőség is tartozik, így biztosítva az azonnali visszacsatolást. A program témakörei egymáshoz is kapcsolódnak, a tananyagcsalád többi részeivel pedig folytonosságot alkotnak, így biztosítva a fokozatos fejlődés lehetőségét. A tananyag egyéni és csoportmunkához is kiváló választás, nagyban megkönnyíti a pedagógiai fejlesztő munkát és érdekesebbé teszi a nyelvórákat.

Témakörök:

1. My family